Selülit Masajı Selülit Masajı

icon

Selülit Masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.

Hormon bozuklukları, dokusal dolaşım bozuklukları, fizyolojik olmayan hızlı kilo alıp vermeler, kas aktivitesinin yetersizliği ve bilinmeyen birçok faktör selüliti oluşturuyor ve tüm kadınların büyük derdi oluyor. Kilo vermekle selülitin son bulmayacağını belirten Profesyonel Masaj Terapileri Uzmanı Mehmet Sökmen, selülit masajının bu konudaki yararlarına değindi ve tekniği hakkında bilgiler verdi.

Selülit masajıyla, selülitin derecesine göre 10 ile 20 seans arası kurtulmak mümkündür. Bunun için bize yardımcı olacak konular vardır.Öncelikle düzenli bir şekilde seanslara katılınması, evde yardımcı bir selülit ürünü kullanılması gibi faktörlerdir.Aynı zamanda masaj kürüne başlamadan önce, hastamızla bir konsültasyon yapıp yaşam tarzıyla ilgili bilgiler alırız. Kendisine bol su içmesini, tuzlu gıdalardan kaçınmasını, sıvı yağlar kullanmasını öneririz. Elma gibi lifli gıdalar tüketmesini, açık havada yürüyüşler yapmasını, az alkol kullanmasını tavsiye ederek daha kısa zamanda sonuç alırız.

Experience the Art of Caring

GET MyOne AMAZING OFFERS